| geanyyyyy a întrebat:

Sunt cls a 8-a si la sfarsitul anului trebuie sa facem niste discursuri de multumire pentru profesori. Eu am de facut pentru profa de chimie si fizica. As vrea niste idei, ceva haios, dar sa nu depasesc limita bunului simt. Multumesc.

4 răspunsuri:
| JustAGirl_3031 a răspuns:

Poti sa ii multumesti pentru ca v-a facut sa va placa fizica/chimia, poti sa folosesti anumite expresii amuzante pe care le folosea mai des, poti sa ii multumesti cu formule de chimie/fizica. Cam atat stiu. O sa vezi tu. Succes! fundita?puppy dog eyes

| Maya_3468 a răspuns:

Cu tot respectul si aprecierea noastra elevii clasei a8a va scrieam aceste randuri in semn de multumire si dragoste. Ati fost, sunteti si veti ramane un profesor si un indrumator de exceptie. Ne-ati invatat cum sa ne descurcam in probleme si mai ales materiile pe care le predati. Pentru noi sunteti ca o mama si totodata si un profesor.Va multumim pentru tot si va apreciem din toata inima.

| Analia_1260 a răspuns:

Draga profesoara de chimie sau (numele, prenumele), iata a a zburat inca un an. Au ramas in urma amintiri de neuitat. Va multumim si va raminem recunoscatori pentru tot ce neati invatat. S-a mai aruncat un calendar la gunoi si cumparam altul.Dar lectie de chimie nu o arunci si nici n-o cumperi. Ea se invata si se tine minte. clasa a 8a e o perioada mai grea de invatamint. Si dumneavoastra neati ajutat sa trecem prin ea. cam asa deam mai inventeaza sh tu ceva. fundita plz mrs :* big grin

| ŞtefaniaŞteph a răspuns:

Hei, si eu sunt in clasa a 8a si am de facut pentru cursul vestiv un discurs tot pentru profa de chimie si fizica :-