| MaisonRR a întrebat:

Deci la sfarsitul clasei a 8-a, ne pune sa facem discursuri de multumire profesorilor big grin Eu trebuie sa fac pentru doamna profesoara de Franceza.winking
Daca ma puteti ajuta, vreau ca in compunere sa pun numele ei (Monica), am avut multe momente amuzante, si e fan Steaua! Help? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Ai putea face o poezie... sau orice altceva. Eu cred ca orice este facut din suflet ii va ajunge la inima si doamnei profesoare de franceza. Parerea mea este ca unele lucruri nu se intreaba pe TPU, si nu se cauta nici pe google, iar eu cred ca asta este unul dintre ele. Incearca sa stai cu amintirea dansei in minte, cu un pix in mana si cu muzica ambientala pe fundal, si vei vedea ca o sa iti iasa ceva. Apoi te poti consulta cu amicii sau colegii tai, si poti sa mai adaugi oricand cate ceva.

Succes si felicitari pentru absolvire!