| Imihaim5 a întrebat:

Daca vreti...sunt cls a8a si la sfarsitul anului trebuie sa facem niste discursuri de multumire pentru profesori.Eu am de facut pentru porfesorul de educatie fizica.As vrea niste idei

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, noi nu-ti cunoastem profesorul si nu putem concepe asa ceva.
Te sfatuiesc sa vorbesti cu colegii tai si sa scrii asa ceva, ca sa nu pince discursul ca nuca in perete, fara sens si fals.

| 1231242 a răspuns:

Slautări!

Chestia asta îi formală și inutilă, pentru ce îi mulțumești că și-a făcut treaba?laughing
Ar trebui mulțumit dirigentei/dirigului, în finelaughing