| biiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

dati-mi niste idei ce asi putea face in vacanta cu prietenele mele

cele mai bune idei primes funda:*

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Iesiti in oras, la un suc
la shopping
Mergeti la un film happy
Puteti face o petrecere in pijamale [sa stii ca distractia e garantata love struck]
puteti face petreceri tematice gen :princess, fashion, spa.
De ex, la "petrecerea" spa stati toata ziua si va rasfatati cu masti, creme, tratamente, etc etc.
La fashion va gasiti cele mai frumoase machiajuri, va dati cu oja.etc big grin
La princess va imbracati in niste rochii elegante, va machiati, va faceti parul, ca sa pareti printese laughing si dupa putei face poze blushing
Si mai sunt muuulte de-astea happy
Kisses :* si distractie placuta :*

2 răspunsuri:
| Shake a răspuns:

Pai...la mare, pe plaja, in cluburi, va imprieteniti cu niste baietihappy pe litoral. fundita?

| camionagiull a răspuns:

Buna tasi zice eu niste jocuri dar poate nu iti plac hai sa ti le zic totusi! (gta 4 gta san andreas trainz 2006 CFR Transportando o Brasil garrysmod NFS armata morti euro truck simulator extreme simulator cs cam atat am eu de zis ceau