| Symo1 a întrebat:

Dati-mi niste mesaje de indiferenta, nepasare va rog mult,.
Dau funda pentru cele mai multe si cele mai bune! promit!:*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Andreea a răspuns:

Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie... Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele... Invidia ta imi hraneste orgoliul.

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult

Cautã acea persoanã care sã te facã sã zâmbesti... e suficient un zâmbet ca sã se facã luminã într-o zi întunecatã!

Un zambet, o amintire,un suflet, vorbe, momente, tot ce e legat de tine pot numi viata. ♥\

Hai sun-o tu, spune-i ca ti-e gol sufletu' Ca atunci cand a plecat a luat cu ea totu.

Au fost momente de aur, au fost sclipiri de lumina, au fost lucruri pe care nu le-as mai face niciodata...

Ochii ii inchid dar te vad iar cu ea, as vrea sa scap dar nu mai pot uita straight face

Iar impreuuna…;(. intr-un fel ma bucura asta dar ma si intristeazasad Odata si odata tot o sa ne despartim sad

Am să.i iert pe toţi care decid să plece din viaţa mea pentru simplu fapt că au făcut parte din ea şi şi.au pus amprenta atât de adânc în sufletul meu încât nu o să.i pot uita niciodată

Acum vreau sa intru in lumea tha, se poate? blushing."

Funda?batting eyelashes