| Gabriela343 a întrebat:

Sall, dati`mi si mieh niste status`uri de indiferenta, nepasare, ceva de genu`, dau funda pentru` cele mai moolltteee si cele mai bunewinking`

Răspuns Câştigător
| bebyInocent a răspuns:

4.Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat.
5. Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…de amar
6. Orice barbat care se respecta are langa el o BRUNETA
7)hotarastete odata ce tot stai si te gandesti crezi ca ai sa faci o crima dkmi sp ca ma iubesti?
11)pestele care lupta impotriva curentului moare electrocutat
12)viata nu e roz eu o vopsesc in verde am pierdut tot deci nu mai am ce pierde eu nu beau de suparare eu beau de sete acum stau la poarta iadului si tai bilete
13)fetele rele ajung unde vor ele
14)de azi sin totdeauna prieteni vom fi cu bine si rele asas prietenii
15)imi place vrajeala ta dar cand zambesc nu inseamna ca mai prostit
25)cand o vei imbratisa te va durea pentru ca in ochii ei se va reflecta imaginea mea dar stai linistit nu ma ranesti chiar ma amuza
Chiar daca el nu o sa te mai sune sa iti zica 'noapte buna' si nici pe strada 'Buna!',am o sora care ma suna, sa-mi spuna ' Fata, esti de 100 de ori mai buna!:*'
30)Ele ma iubesc, ele ma`nteleg! Ele sunt surorile mele si mi`o dovedesc! va iubesccc "
31).si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine
48)curand o sa te uit. o sa auzi ca te-am iubit o sa auzi ca am suferit si in curand o sa ma vezy zambind!
51)Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant, Minciuna! Si toate fara nici un motiv! Am greSit din nOu.Am Oferit dragOste, Unde trebuia sa ofer indiferentSa!"
52)Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine
53)Atunci cand iubesti pe cineva, deseneaza un cerc in jurul numelui acelei persoana in loc de o inima, pentru ca inimile se pot frange, insa un cerc nu se sfarseste niciodata.
54)Ingeras din cer picat, ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire, s-a ivit a mea iubire!
1. Indiferenta este cea mai puternica forta din univers. Ea face tot ce atinge lipsit de sens. Iubirea si ura nu au nicio sansa impotriva ei.
2. Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.

3. Ai plecat, dar nu-mi pasa, caci eu sunt singura persoana de care ma intereseaza in aceste momente!

4. Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti. Viata merge inainte!

5. Indiferenta este un concept care a fost creat pentru a ascunde in spatele sau atitudinile incerte.

6. Toate visele mi s-au spulberat, inclusiv cel in care eram impreuna. Nu vreau sa mai aud de tine.
Prieten ca tine gasesc la orice colt de strada.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare :-J

Fiecare cadere ma face mai puternica, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa ma face mai importanta...

Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!

am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat...

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Daca razi, toti vor rade cu tine? daca plangi, vei plange singur

sa nu apari, nu te voi ajuta sa zbori.

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.

Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata.

PRIETENII FALSI: Nu te-au vazut niciodata plangand. PRIETENII ADEVARATI: Plang alaturi de tine PRIETENII FALSI: Cunosc cateva lucruri despre tine. PRIETENII ADEVARATI: Ar putea sa scrie o carte despre tine numai cu citatele tale. PRIETENII FALSI: Te vor lasa in urma daca asa a facut si restul lumii. PRIETENII ADEVARATI: Vor lua tot restul lumii "la capace" pentru ca te-a lasat in urma PRIETENII FALSI: Sunt pentru o perioda. PRIETENII ADEVARATI: Sunt pe viata
sper ca te-am ajutat poate imi dai si fundita

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caută pe www.intelepciune.ro.
Baftă!

| bebyInocent a răspuns:

Ms pentru fundita annawinkingesti scumika

| Gabriela343 explică:

Multumesc,o meritaiwinking