| FetitzaRasfatzata a întrebat:

Dati-mi si mie o lista completa cu rechizitele pentru clasa a 7 a

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

Pai:bloc de desen mare,acuarele,creioane,carioci, caiete de biologie, caiete de geografie(aman2 mici),caiete studentesti si de mate si de romana,caiete mici si de mate si de romana,caiet de muzica,etichete! ghiozdan, pixuri, stilou etc.big grin
funda plsbatting eyelashes?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum ai tot fost(de 6 ori)la cumparaturi de rechizite, nu? In a 7-a nu se schimba nimic, doar ca o sa facem si chimie cred.
Caietele dictando si de mate sunt mari, apoi blocul de desen tot mare.
Depinde si de scoala.Cum ti-ai luat in a 6-a iti iei si in a 7-a.Nu e nimic diferit.
In plus, ce legatura are intrebarea cu categoria?