| adiTzaa19 a întrebat:

Am la bloc o copila enervanta cu fumuri care se crede "smechera", si de cateva zile ma enerveaza la culme, si vad ca are chef si de bataie! Sunt satul pana in gat de ea, ma enerveaza si efectiv nu stiu ce sa-i mai zic! angry spuneti-mi si mie va rog niste insulte care sa i le zic sa-i inchid odata gura, si va las si doua poze cu "desteapta" asta, sa`mi scrieti ce i`at spune voi legat de cum arata ea:

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/......1955_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/......6366_n.jpg

Mersi de raspunsuri, dau funda si sper sa o fac sa taca, pentru canu vreau sa o iau la bataie sa iasa urat! straight face

2 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Bate-ti joc de ea, sa vada cum e, amenint-o dar nu chiar atre, doar asa cat sa se sperie de tine, vino cu prieteni si radeti impreuna de ea

| rDeea a răspuns:

Dă-o dracu... Nu cred că are mai mult de 12 ani. Poţi să o ameninţi că dacă vrea bătaie, bătaie ia.
Poţi să-ţi baţi joc de ea cu prietenii tăi. big grin
Înjur-o... eu cam aşa aş proceda.
Fundă?