| VampyYuki a întrebat:

BUNA! DAU FUNDA! AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT! Atunci cand mi-am pus optiunile pentru liceu am pus printre ele si o optiune la care trebuia sa se dea probe de aptitudini inca din luna mai. Iar eu stiam asta, doar ca am pus acea optiune doar pentru ca dirigintele m-a tot stresat ca nu sunt de-ajunse si ca trebuie sa trec mai multe. Asa ca eu le-am dat acolo cum am putut. Acum mi s-a dat un telefon de la scoala in care m-au anuntat ca mi s-a respins fisa cu optiuni, si ca maica-mea trebuie sa vina urgent la scoala sa vada ce se poate face. Eu tot nu inteleg care e problema, sincer! Se presupune ca in luna iulie puteai sa mai dai probele de aptitudini pentru cei care nu le-au dat in mai. Pe brosura aceia primita de la scoala era scrisa chestia asta. Si nu normal ar fi fost ca daca nu am medie suficienta pentru profilul respectiv sau daca trebuiau date probe de aptitudini si eu nu le-am dat, ar fi trebuit sa sara la urmatoarea optiune? Si acum ce se ve-ntampla? N-o sa mai intru nicaieri sau va trebui sa dau inca o data examenele in toamna?crying Va rog ajutati-ma, dati-mi un raspuns urgent, va rog mult!

1 răspuns:
| Iheartyou18 a răspuns:

Nu stiu, noua cel putin cand am completat fisa (si eu trec pe a9a) ne-au spus ca daca vom pune un profil la care trebuia sa dam probe mai intai ni-l va anula, dar nu toata fisa, ci doar acel cod deci nu stiu de ce au facut asa la tine...mergi la scoala impreuna cu un parinte si vezi ce e de facut.