| LoReDaNa a întrebat:

Dau funda!
Dati`mi un link sau site unde pot sa joc Counter Strike. Sa fie chiar jocul nu miniclipuri plss.
Funda!

3 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Nu exista un link pentru Counter-Strike deoarece nu este un joc pe care il poti juca pe o pagina web.Jocul trebuie downloadat (tras) in calculator si instalat.De acolo se adauga servere (serverele sunt locurile unde se joaca lumea)

| Sperietoarea a răspuns:

Nu stiu.

| chucky_7511 a răspuns:

Buna big hug
deci. in primul rand nu e joc pe browser
in al 2-lea rand dai pe google.ro " download counter strike 1. 6 "
dai click pe primul link si dai download, il instalezi in C:/ apoi intri in el si joci big grin ( Bafta la frage :* ) [Fundabatting eyelashes?]