| DιιιάLøvєs1Dツ a întrebat:

Dau funda! era un citat de genu " Am invatat sa rad atunci cand sufletul imi plange" cine imi zice cele mai multe si mai asemanatoare citate cu acesta, primeste funda, iar restul vot inteligent + folositor happy

1 răspuns:
| pazzaa a răspuns:

Plangi razand, stai mergand, crezi visand, te sufoci respirand, urasti iubind, pleci venind, te pierzi gandind, si mori traind. e si asta o chestie

ZamBesTe CeLOR CarE Te UraSc Sa SimTa Ura Ta. ZamBesTe CelOr Care Te iubesc Sa SimTa DraGoStea Ta.IaR Daca CeI Care Te IubeSk Te VoR TraDa.ZamBesTe-Le Sa SimTa ImdIfeRenTza Ta

acum tu plangi eu rad si te cred pe cuvant cand te aud spunand k nici eu nu sunt sfantA.asa e.ce sa fac eu asa e firea doar nu credeai k in viata te inseala doar privirea

Zambesc mereu.Glumesc mereu.Dar ce e in sufletul meu. Stiu doar eu"

in loc sa plang, rad.in loc sa alung, strang ura pentru cliele pierdute.
Invat sa plang fara lacrimi, cu masca indiferentei p chip.sa sufar razand de fericire

Zambeai mereu.acum e amintire,cand ma priveai simtzeam cum uit de mine

Vreau sa traiesc: sa cunosc,sa iubesc,sa rad,sa plang,sa pierd,sa daruiesc,sa primesc,sa stiu,sa simt,sa umblu, sa vad, sa inteleg.sa traiesc din toate cat se poate.

vreau s alerg,dar stau pe loc,m simt nebuna, dar nu's deloc. vorbesc q mine dar nu m'aud, as vrea s plang.si totusi rad

zAmBeSk si GaTa.Se iNtoArcE RoaTa.dE azi Sunt aLTa[; x]"
Am invatat sa plang cu zambetul pe buze

pornesc la drum razand si obesdata de un gand

Accepta`te pe tine fara masca. Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca.Fiecare trebuie sa invete sa zambeasca; x!