| Larisuk128 a întrebat:

De 1 iunie va fi un spectacol in scoala mea si trebuie sa facem fiecare coleg un proiect, o sceneta, sau o prezentare in limba germana, dar nu am nici o idee despre ce ar trebui sa fac. Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Ai putea sa faci ceva de genul istoria scolii de la inceput infiintare pana la modernizarea de azi...cu fotografii filmulete poate niste interviuri de la absolventii scolii etc ceva muzica pe fundal si aia e succes

o alta idee ar fi sa prezinti elita scolii olimpicii rezultate fotografii cu diplome de la olimpiade concursuri trofee medalii etc discursuri o melodie si gata

spor la treaba