| TxOcs a întrebat:

De 2 saptamani ma doare spatele foarte tare, in zona rinichilor de fiecare data cand imi fac nevoie fiziologice sau inainte de asta, sau daca fac putin efort.Stomacul ma doare si am senzatie de voma, buzele mi se usuca foarte tare si fac febra...

M-a mai durut acum 2 ani dar am avut apendicita, de atunci m-a mai durut dar nu asa puternic.

E posibil sa am vreo raceala/boala la rinichi?

1 răspuns:
| claustrofob a răspuns:

Poate sa fie de la rinichi dar poate sa fie si de la altceva cum ar fi o raceala puternica, la burta, la ovare. Ai grija du-te la medic si remediaza-ti situatiahappy