| Patricia99 a întrebat:

De aproximativ 3-4 saptamani am foarte mare pofta de mancare. Ceva neobisnuit pentru mn...Eu eram foarte slaba si mancam foarte putin. Am pus pe mine 3 kg si as dori sa stiu cum as putea sa slabesc.Fonta!

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,eu zic sa mergi la doctor si sa-ti faci un mic control pentru ca nu strica.
Totusi incearca sa iei doar 3 mese pe zi care sa contina alimente slabe in grasimi, sa mananci multe fructe si legume, sa faci sport si sa ai vointa desigur.Numai bine.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca erai foarte slaba,inseamna ca are loc o revenire la normal a sistemului metabolic. Evita produsele fast-food,cartofi prajiti in ulei, fripturi grase, bauturi carbogazoase, cremele de cofetarie, sosuri pe baza de faina.Cand ajungi la raportul corect intre greutate-inaltime-varsta, atunci sa te gandesti la o dieta.Si consuma fructe si legume cat mai multe.

| stelar99 a răspuns:

1.Mananca mai putin
2. sunt o GRAMADA de remedii pe net.
Poti sa slabesti alergand, facand sport, mergand la sala.
Poti sa slabesti cu tot felul de aparate (Relax & tone) dar nu iti sugerez...
Sau poti slabi cu tot felul de diete. happy
Iti urez succes si sper ca te-am ajutat happy