| 02Danutzza99 a întrebat:

De astazi am inceput dieta ceea cu 3zile numai orez fiert, 3zile numai fructe si legume iar in urmatoarele 3zile lactate.
Am 70kg si as dori sa ajung la 55 kg ce ziceti ma va ajuta?
am hotarit ca si seara sa merg pe bicicleta 30min.
Va rog dati parea, astept.
fundita^-^!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele!
Mergi pe o alimentatie mai saraca in calorii,fara prajeli,sucuri,dulciuri, fainoase, grasimi, lactate grase, alimenteaza-te corect si sanatos.
Si zilnic miscare.
Te pup!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai tine o dieta cu orez? ca ala ingrasa a dracu de tare.

| RisenAngel a răspuns:

laughing))))) dieta asta e o mare prostie

Iti recomand sa mananci 6 mese pe zi mici la baza avand doar legume/fructe si piept de pui.Bea multa apa sa iti maresti rata metabolismului astfel organismul va arde mai multe grasimi.

SI fa 30 de min cardio HIIT pe zi daca vrei sa slabesti repede sau daca nu poti macar de 3 ori pe saptamana.