| ImmortalQueen a întrebat:

De cand am inceput scoala m`am mai ingrasat. Acum am 53 de kg si pe 19 noiembrie ma duc la Balul Bobocilor. Am comandat deja bilet si acum nu mai pot sa spun ca nu mai merg, infine; oricum vreau sa merg; x. Credeti ca pot sa slabesc cam 7 kg in 2 saptamani? Adica pana atuncii; Si imi puteti da niste site`uri cu exercitii pentru picioare[acolo m`am ingrasat mai mult :-s ] si pentru burta? Sau nu stiu, sa tin o dieta, habar nu am. Sunt o multime pe net si nu stiu care e buna. Chiar am nevoie de ajutorul vostru. Multumesc mult :*

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
7 kilograme în 2 săptămâni dacă numai mănânci absolut nimic!
Învață să mănânci, poate 1 kilogram să slăbești în 2 săptămâni.
Pa, pa.