| Ingrid16V a întrebat:

Vreau sa slabesc in talie, de ceva vreme m-am ingrasat si nu mai suportcrying(am si >burtatongue Ce dieta credeti ca ma va ajuta sa slabesc cat mai repede? Ce exercitii?

:-s Multumescsad:*

Răspuns Câştigător
| madducu a răspuns:

Nu esti grasa! Arati foarte bine asa cum esti!
Doar sa nu mai mananci bomboane din alea. Sfatul meu este sa i le dai prietenei talebatting eyelashes
Te pup!

1 răspuns:
| Pisoiul a răspuns:

1.Supa de varza o poti lua de la farmacie http://www.dieta.forlady.ro/.
2.Nu manca nici o data dupa ora 6 pm.
3.Fitness te ajuta sa arzi straturile de grasimi aflate pe coapse s-au altundeva.Acum ma refer sa fugi ceva timp nu doar 20 de min ca sa arzi grasimea trebuie sa fugi 40 min sa se vada putine rezultate.
4.Nu slabi daca arati bine asa cum esti.
5.Pentru abdomen niste abdomene 75 dimineata 75 seara si in doua lunii se vor vedea rezultate.
Bafta la slabit!