| Forevăr a întrebat:

De cand m-am tuns am devenit "obsedata" de podoaba mea capilara, adica nu stiu daca ma pot defini "obsedata" dar vreau sa am parul stralucitor, si fin. Am incercat Pantene, Garnier.dar nici un rezultat. Am ajuns la concluzia ca depinde de felul cum te usuci straight face.

Voi, fetelor, cu ce va spalati parul? Si cum il uscati?

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Iulia_6860 a răspuns:

Dupa multe incercari, am descoperit Wella - Calm intr-adevar costa 45 lei si se gaseste doar in saloane, dar sunt foarte multumita. In plus, imi ajunge pentru o luna 2 ca nu mai e necesara spalarea la 1-2 zile, ci pot si la 4 si parul inca arata super