| Adee_3978 a întrebat:

De cateva luni am inceput sa imi placa de un coleg de liceu. Am inceput normal prin a face cunostinta am inceput sa iesim in pauze cu alte persoane. Intr`o zi am vb cu cel mai bun prieten al lui si i-am zis ca imi place de tipul respectiv acesta i-a spus si mi-a zis ca se gandeste daca vrea sa fie cu mine sau nu. a trecut o luna si m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el am acceptat si am fost in decurs de 3 zile ne-am despartit deoarece el a spus ca nu am acel ceva am zis ok. ziua urmatoare in schimb la scoala il vad cu o alta tipa am fost socata am intrat in clasa si am plans.nu dupa mult timp s-au despartit prietenul lui i`ar i-a zis de mine el a zis ca nu are chef de o relatie acum.Acum am devenit ceva de genul azi vine ma ia in brate ma musca de gat si alte chestii maine doar un buna e de ajuns sau nici macar acel buna. Nustiu ce sa mai fac chiar simt ceva pentru el si nu stiu ce sa fac straight face

Răspuns Câştigător
| Pungash a răspuns:

Pai prima ta greseala a fost faptul ca l-ai lasat sa vada ca suferi. mai ales ca un baiat cand fete ca o fata sufera dupa el profita. trebuie in primul rand nu sa il respingi ci sa ii arati ca nu esti disperata sau moarta dupa el. nu sa il faci gelos ci doar sa ii demonstrezi ca poti trai fara el.si ca nu te poate avea oricand ( nu ma refer la sex) tine-l la respect ca sa zic asa. si incearca sa il ataci arata-i ce-a pierdut.si gandeste-te ca tipu poate e doar un afemeiat. ce-a mai mare greseala a fost ca i-ai spus prietenului lui.sunteti fete cum puteti face greseala asta?straight face

1 răspuns:
| HelloNOKitty a răspuns:

Iti spun eu asa mi s-a intamplat si mie iesim suntem buni prieteni si la urma pak te intraba daca vrei sa fii iubita lui. daca vei accepta faci o mare problema deoareke stati impreuna sunteti ff indragostiti si etk mie mi s-a intamplat exacta la fel dupa ce am stat cu el 2ani a inceput sa scoata tot felul de tameni ca m-am culcat cu el ca nu stiu ce... acum depinde de baiat. sper sa va intelegeti. sper ca ai inteles si ca te-am ajutat tongue