| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile la rand, cand incerc sa postez un video la InstaStory imi apare "Incarcarea nu a reusit. Incearca din nou". De ce?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate conexiunea la net. Eu cand aveam conexiune slaba la net imi aparea asa.

| anonimaalee29 a răspuns:

Poate este prea lung. Mi se pare ca maximul este de un minut. Nu sunt sigura.

| Ciubotaru_Cezar_Paul_1970 a răspuns:

Posibil are o furata prea mare

| dssMaya a răspuns (pentru Ciubotaru_Cezar_Paul_1970):

Maximul e de 15 secunde, atat are si video-ul. Nu pot posta nici Boomerang-uri, care sunt de maxim 5-7 secunde. Am dezinstalat si reinstalat aplicatia de cateva ori, dar degeaba...