| angel_7904 a întrebat:

de ce cand vreau sa salvez o poza de pe hi5 imi apare "1x1_trans", si nu mi se salveaza?

13 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Mda, din motive [probabil] de securitate happy
Daca chiar vrei sa iei o poza, fa-i o captura laughing

| Andreeagen a răspuns:

Nu stiu exact ce se intampla dar tind sa cred ca cei de la hi5 s'au desteptat si au "codat" intr'un fel pozele dp hi5 k nimeni sa nu le mai poata lua... si mi se pare cel mai corect asa...

| Shery a răspuns:

Au dreptate: printscreen, eu asa le iau... si eu am aceeasi problema... ca poze vechi am pe hi5 si nu le mai am in calc...

| Lumy a răspuns:

Si eu am patit la felsad

| gabitzu_8696 a răspuns:

Si eu am incercat zilele astea si am patit la fel.
inainte mergea.

| Dior a răspuns:

Hei intreabati prietini de pe hi5

| IqStorm a răspuns:

E bună varainta cu page info în firefox însă dacă nu ştii cum încearcă un printscreen şi paste într-un paint. Acolo cred că te descurcu să decupezi poza.

| adi_7507 a răspuns:

De ce ar vrea cineva sa salveze poze de pe hi5? Ai site din ala cu pitzipoance si cocalari? Asta e singurul motiv pe care-l vad in acest moment.
De curiozitate m-am uitat sa vad despre ce e vorba. trebuie sa ai javascript dezactivat ca sa le poti lua sau din Page Info cu Firefox.

| angel_7904 explică:

Pentru adi. adi a răspuns:
De ce ar vrea cineva sa salveze poze de pe hi5? Ai site din ala cu pitzipoance si cocalari? Asta e singurul motiv pe care-l vad in acest moment.

nu am nici un site cu cocalari sau pitzipoance doar ca mi-am pus niste poze pe hi5 care mai aoi mi sau sters din calc si nu le mai am...intelegi?

| Deea_8310 a răspuns:

Eu cred ca cei de la hi5 nu mai permit utilizatorilor sa salveze pozele. intr-un fel e mai bine asa

| bradysandro a răspuns:

De pe tel merge cu opera mini sa le iei de pe hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei neaparat sa salvezi o poza... dai un print screen apoi decupeazo cu photoshopwinking

| kissulescu a răspuns:

Am facut un tutorial cum se poate copia in pc pozele de pe hi5, cu firefox si un mic addons, tutorial aici:
http://refublog.blogspot.com/......lator.html