| BigBang a întrebat:

Am incercat sa pun orice tip de poza la avatar, dar nu se salveaza, ori de cate ori salvez. Apare confirmarea(datele profilului au fost modificate), dar nimic.De ce nu se modifica?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună, BigBang!
Noi deja te vedem (un lup, nu?), iar pe profil poza ta va apărea în câteva ore-zile (durează până se actualizează datele). Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

În mod normal durează vreo 2 zile în total.
Tot ce poţi să faci, e să aştepţi. Dar nu-ţi fă griji, va apărea neapărat! Succes!

| BigBang explică:

Hmm,eu ma vad un spatiu gol.Banuiesc ca e de ordinul zilelor, ore au trecut cateva de aseara.Mersi.