| lauramonica2 a întrebat:

De ce cand vreau sa salvez o poza, imi apare eroare? Nu la toate imi da, la majoritatea!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti spune ca nu mai ai spatiu pe Hard Disk. Elibereaza spatiul, sterge ce nu iti trebuie din downloads, filme, muzica, documente...etc (arunca si ce ai in recycle bin)

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce scrie in eroare?
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| lauramonica2 explică (pentru neluL):

Scrie:
Error Copying File or Folder
There is not enough space on the disk.

| neluL a răspuns (pentru lauramonica2):

Iti spune ca nu mai ai spatiu pe Hard Disk. Elibereaza spatiul, sterge ce nu iti trebuie din downloads, filme, muzica, documente...etc (arunca si ce ai in recycle bin)

| xXxpinkxXx a răspuns:

Am patit si eu asta, dar pe facebook si imi spunea ca poza nu poate fi pusa deoarece trebuie sa fie un anumit tip, dar daca ai poze descarcate de pe net, imi pare rau dar majoritatea nu merg.Mai incearca!