| мιcнєℓℓє a întrebat:

De ce imi scrie pe telefon cand intru pe internet,, setari de retea indisponibile"?

Răspuns Câştigător
| KittyKit a răspuns:

Verifica daca ai setarile complete.In ce retea esti?

| мιcнєℓℓє explică (pentru KittyKit):

Sunt in reteaua Orange cum sa le verific. Daca imi spui iti dau fundita!happy

| KittyKit a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

Http://www.orange.ro/setari-telefoane/
Incearca aici :) Fundita? :*

| мιcнєℓℓє explică (pentru KittyKit):

Am incercat nu merge straight face

| KittyKit a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

straight face atunci eu te sfatuiesc sa mergi intr-un magazin Orange si sa intrebi.Cred ca e cel mai bine asa happy

| мιcнєℓℓє explică (pentru KittyKit):

Ok,iti dau fundita ca ai fost draguta cu mine si mi-ai explicat happy

| KittyKit a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

Nu ai pentru ce happy Pentru asta sunt aicibatting eyelashes Si eu iti multumesc pentru fundita love struck

| мιcнєℓℓє explică (pentru KittyKit):

Am reusiiiittttt multumesc din suflet.Acum pot intra pe internet!:*

| KittyKit a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

Ma bucuuur ca te-am putut ajutaa :* Nu ai pentru ce sa imi multumesti happy

11 răspunsuri:
| xey a răspuns:

Poate ti-ai consumat minutele pentru internet, sau ai uitat sa activezi internetul pentru acea luna

| мιcнєℓℓє explică (pentru xey):

Nu mi-am consumat nici un minut, pentru ca atunci cand mi-am reincarcat cartela am intrat pe internet si nu imi mergea.Imi spunea,, setarile de retea indisponibile''.Si mi-am activat internetulwinking,, pentru acea luna''hee hee

| xey a răspuns (pentru мιcнєℓℓє):

Ok,atunci intreaba-i pe cei de la Orange