| мιcнєℓℓє a întrebat:

Hei, TPU. Am si eu o intrebare si in acelasi timp nelamurire. La telefon, cand vreau sa intru pe internet imi scrie,, setari de retea indisponibile". Stiti cumva ce as putea face? Va rog mult! Dau fundita!winking

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună
eu ştiu la Orange, ori suni la 444 să-ţi dea setări, ori pe google scrii
''setări internet mobil '' şi te descurci
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti la cosmote suni la ei si ii rogi sa-ti trimita setarile. Si vei primii setarile pentru internet, deasemena numele de utilizator, parola:X Le vei primii printr-un sms si tu trebuie doar sa le bagi in telefon. Banuiesc ca trebuie sa faci la fel si daca esti in alta retealove struck