| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge să șterg albumul cu poze de pe Timeline? Când dau Edit, îmi apare o altă pagină pe care scrie așa: Timeline Photos / Say something about this album / Privacy și apoi butonul Done.
De ce nu îmi mai apare trash-ul acela și Delete this album?

2 răspunsuri:
| Dokiii a răspuns:

Daca te referi la albumul cu fotografii care tu le-ai pus direct in cronologie, nu se poate sterge albumul, doar pozele.

| Aeri a răspuns (pentru Dokiii):

Pai l-am sters de mai multe ori, si ramasesem doar cu albumul cu poze de profil si cu cover-urile. Acum vreau sa il sterg din nou si nu mai merge.