| Aprilie a întrebat:

De ce nu pot sa gasesc o persoana pe facebook care o aveam la sora si acum nici macar nu ii gasesc numele..si am intrat pe pagina unei persoane si imi arata numele blocat...ce se intampla?

3 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Poate si-a sters contul.

| secretword a răspuns:

Poate si-a blocat facebook-ul pentru un timp, sau poate te-a sters numai pe tine de aceea nu o sa poti gasi, alta metoda nu stiu. :-s

| Quo a răspuns:

Persoana respectiva si-a dezactivat contul si din aceasta cauza nu o poti gasi.