| Antoonia15 a întrebat:

de ceva timp cineva tot imi intra pe id meu de mess, am incercat sa-mi schimb parola doar ca nu am putut pentru ca iti pune intrebarile alea cu care e porecla celui mai mic copil?, iar eu nu mai stiu ce am raspuns atunci ca ultima data cand am raspuns la intrebarile alea a fost in 25 septembrie 2010. va rog frumos sa ma ajutati! ce as putea sa fac, dar eu tot id asta il vreaubig grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa schimbi parola nu trebuie sa raspunzi la intrebarile de siguranta decat daca nu mai ai acces la acea adresa de email!
Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password.

1 răspuns:
| simona22 a răspuns:

Buna. daca inca poti intra pe id. poti sa o schimbi fte simplu fara intrebarile aleahappy dai ''Messenger'' apoi ''My account info'' apoi sub ''Sing-In and security'' scr ''Change yor password''happy