| andrei003330 a întrebat:

Un fost pr a aflat parola mea de mess de la alticneva (intamplator) si nu stiu ce keylogger are dar chiar daca imi schimb parola tot are acces la id meu cum as putea face sa nu mai poata intra pe id meu? am schimbat si intrebarile alea si id secundar imi mai poate face ceva?

4 răspunsuri:
| andreeaandra989 a răspuns:

Mai nu stiu dar sigur mai iti poti face alt cont pe mess

| Bewaree a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema reinstaleaza windowsul si o sa mearga big grin

| RunnerX a răspuns:

Schimba parola, scaneaza PC-ul pentru a inlatura keylogger-ul sau alti virusi existenti pe pc-ul pe care va logati. succes!

| Cubiclemon a răspuns:

Cam greu dar cred ca stiu problema... prietenul ala nu foloseste keylogger. Pur si simplu iti stie raspunsurile la intrebarile de siguranta si poate sa vada si sa schimbe parola oricand.