| bomboniiica a întrebat:

de ceva timp nu mi-au mai crescut sanii si nu am idee de ce.ma gandeam ca este din cauza sutienului.am incercat sa nu mai port, dar tot degeaba. aveti idee de ce nu imi mai cresc? am 14 ani si cred ca ar fi normal sa imi creasca. adica mi-au crescut pana acum cateva luni bune poate chiar un an si de atunci nu sad nu cred ca am eu impresia

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Asa crezi tu...iti cresc dar mai incet si plus ca tendinta este sa te subapreciezi, adica oricat ar fi de mari tot sa ti se para mici. sad
nu te mai impacienta! pana la 18 ani ti se vor dubla o sa vezi! succes!

| RoxAnana a răspuns:

Poarta decat bustiera daca necesita o anumita bluza.si mai ar fi o cauza in afara de timp. e bine sa nu dormi pe burta ca si aia ar fi o cauza.nu stiu te descurci utongue

| ClaraZ a răspuns:

Stai linistita, e destul timp sa iti creasca. Daca nu ai rabdare iti dau eu de la mine laughing

| Fetita a răspuns:

Nu stiam de faza cu dormitul pe burta... eu doar asa pot dormi:-s

| luciana_8039 a răspuns:

Hey nu fii trista, esti deocamdata mica si au timp sa crescahappydaca chiar vrei s iti mai cresca fugi la sala si vei vedeahappyapropo cand te speli pe sani sa nu dai ca apa fierbinte pentru ca va dauna multstraight face pe sani s dai ca apa boalca(calduta spre rece)si nu dormi p burta pentru ca pe langa faptul ca te dor, aceasta pozitie, i poate afecta. dar in special ai rabdare, esti ink mik si au timp sa crescahappynorockiss

| AnY_3096 a răspuns:

Stiu cum e dar stii u... timpul le rezolva p toate

si eu am 14 ani happy

| Maduliciu a răspuns:

La 14 ani nu in privinta sanilor trebuie sa ti faci griji happy