| Nex54 a întrebat:

Bună, de ceva vreme am început sa am mici halucinații, și nu, nu cred ca am înnebunitlaughing
Când stau în pat,fie ca citesc,fie ca stau pe telefon sau numai stau întins, uneori mi se pare ca ma vad pe mine cum ma uit la mine, daca se intelege, din capul patului, numai ca alb la fata și cu ochii galbeni ca pisica și am halucinația asta câteva secunde și nu știu ce ar trebui sa însemne, poate fi de la stres?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Consumi ceva chestii specifice sau? laughing Iti plac filmele/serialele de groaza? Mintea umana e foarte complexa si inca necunoscuta in totalitate. Poate sa iti genereze tot felul de imagini si sa crezi ca sunt reale.

| Nex54 explică (pentru dullcat):

Da,consum foarte multe dulcurilaughing
Îmi plac filmele de groaza, dar nu cred ca are legătură, ma uit la ele de mult timp și nu am pățit asa ceva

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Nex54):

Posibil sa ai afectiuni psihice.