| ZuuZaaA a întrebat:

De ceva vreme...de fapt de foarte multa vreme ma tot suna, imi dau beepuri, mesaje diferite persoane(doar baieti) si imi spun ca vor sa iasa cu mine, ma rog fac glume prostesti, bineinteles fara sa se prezinte! O data a raspuns mama la telefon, va dati seama.si mai grav e ca ei ma stiu pe mine, ba chiar imi cunosc ambele numere si nr de digi si nr de orangex(! si asa ma sacaie toata ziua si noaptea si nu ii mai suportangry! nu stiu de unde au numerele mele de telefon stiu doar ca nu ii mai suport
Ce as putea sa fac? m-am gandit sa imi schimb cartela de orange, dar tot au nr meu de digi pfoais ce sa le zic cand raspund la telefon.ca deja i-am facut in toate felurilecryingam incercat si sa nu raspund, dar e mai stresant asa sa te sune toata ziua crying pls help!

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Poi dati-va o intalnire.
Si tu vii cu mama sau tatal tau la intalnire sa vorbeasca cu acei baieti.
N-are rost sa schimbi numarul degeaba.

4 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Cum a spus si pho4tix, propune-le sa va intalniti.cine stie ce prosti de la tine din scoala/liceu sau "prieteni" de ai tai sunt.
In niciun caz sa nu vii singura la intalnirewinking

| dada a răspuns:

Schimbati nr de orangewinking iar pe digi daca te mai suna... rasp si inchide... pana la urma se vor plictisiwinking

cu cat ii bagi mai mult in seama cu atat le dai atentie!

| rosepassion a răspuns:

Rasp si nu zii nimic.lasa-i sasi consume creditu... tiei asa pana inchid ei

| ZuuZaaA explică:

Dadag...am facut si chestia asta...oh go on