| τττ a întrebat:

De ceva vreme eu nu mai intram pe facebook, dar acum mi-am facut un alt cont si stau toata ziua! Cred ca sunt dependenta.Nu fac mare lucru,dau comentarii la prieteni, imi pun poze etc. dar nu pot sa scap de asta.Parca ar fi un drog.Rog seriozitate.
Funda.

Răspuns Câştigător
| antigoni a răspuns:

Se spune ca pentru a scapa de o dependenta trebuie sa iti faci o alta! happy Mai fa-ti si alte conturi pe site-uri de socializare! Poate te vei plictisi de toate!

2 răspunsuri:
| ツDiana a răspuns:

Incearca sa iti gasesti alta activitate, iesi pe afara cu prietenii...Desii nu cred ca esti obsedata, probabil la un momentat te vei plictisii, dar daca tu vrei cu adevarat, vei reusii sa nu mai stai atata pe facebook.

| DieBitch a răspuns:

Încearcă câte 10-15 minute să nu intri dacă ai reușit alea 10-15 după încearcă cate 30 minute și în fiecare zi la fel dacă reziști înseamnă că scapi de asta fă-ți un program și încearcă să-l respecți!