| MHems a întrebat:

De crăciun vreau să achiziţionez un produs. Nu ştiu ce să aleg dintre Canon PowerShot A2400 şi tableta E-Boda Essential A200. Ce să aleg? Ofer fundă pentru cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparat foto eu asa as alege

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si gusturi foarte bune.gindestete ce iti trebuie mai mult in viata. Canon PowerShot va face ca momentele ferecite sa ramie in sufletul tau.iar tableta E-Boda Essential A200 iti va prinde bine in viata.

| MHems explică (pentru anonim_4396):

Deci ce să aleg?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MHems):

Aparat foto

| anonim_4396 a răspuns (pentru MHems):

Aparat foto eu asa as alege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canon PowerShot A2400 iti va prinde bine in viata. momentele frumoase vor ramine imprimate nu numai in sufle ci si in poze

| MHems explică (pentru anonim_4396):

Deci ce să aleg?