| AlinaValentina97 a întrebat:

De curand m-am abonat la romtelecom si pentru tv mi-a dat o telecomanda speciala pentru posturile lor. Problema este ca nu stiu cum sa memorez programele ca la telecomanda normala. Ei au lista de canale si ma plictiseste sa caut un anumit program. Stie cineva cum pot memora programele?

Răspuns Câştigător
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Din pacate draga mea Tina..nu merge happy si eu am tot de la romtelecom aceeasi telecomanda ca si tine ...etc. si l-am intrebat pe tipul care a venit si mi-a montat cablul si restul. si nu nu merge. happy