| Dyxxuu a întrebat:

De curand mi-am achizitionat o camera web Trust Invido Webcam [16430-02], aceasta a functionat trei zile apoi deodata s-a stins. Am cautat pe pagina oficiala si am descarcat un driver expre pentru ea, banuind ca problema inchiderii ei este cauzata de neinstalarea acestuia. L-am instalat de mai multe ori si cand aproape sa se instaleze imi apare o eroare si imi spune sa conectez camera web( ea fiind deja conectata). E posibil sa se fi stricat? Tin sa mentionez ca atunci cand e conectata se infierbanta.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Este arsa. Poti s-o trimiti inapoi daca ai luat-o cu garantie. Atentie! Fa-ti copie dupa factura si garantie. Pastreaza factura in original si garantia in copie, precum si dovada ca ai trimis-o.