| anonim_4396 a întrebat:

de curand mi-am cumparat un aparat foto SONY H70 si am primit un cablu, ce contine cablul USB si in acelasi timp inca 3 mufe de culoare alb, galben si rosu care probabil se baga in televizor, am incercat, intra perfect dar nu s-a intamplat nimic! si am incercat la 3 televizoare[specific ca niciun televizor incercat nu avea si culoarea alba, doar 2 galbene si una rosie]. Ce ar putea fii?

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Ai mutat canalul televizorului pe cel pentru dvd player? Al meu are 3 astfel de canale si pe unul din ele arata aparatul foto

| Minnie a răspuns:

Mai poti incerca asa: bagi cablul si dai televizorul sa caute programe si acolo unde iti gasesti pozele memorezi canalul ca pe un program obisnuit si stii ca acolo vei gasi pozele cand conectezi aparatul foto

| AbbyGreen a răspuns (pentru Minnie):

Eu nu am inteles care e treaba cu programul asta...e un program separat, sau e unul normal?

| Minnie a răspuns (pentru AbbyGreen):

OMG, cati ani ai? Dai din meniul telecomenzii ca caute canale de televiziune si acolo unde vei vedea pozele tale, memorezi canalul acela si ii dai un numar de pe telecomanda (de exemplu pe butonul 24 al telecomenzii nu ai niciun program, acolo memorezi sa-ti vada pozele intotdeauna)