| skriil a întrebat:

De data asta vin cu o intrebare legata de sanatatesad. Oare am varsat de vant? De 2 zile in fiecare seara am avut temperatura, mi-a fost rau si ma dureau toate oasele.Azi m-am trezit cu niste bubitze, blande nu stiu cum sa le zic, rosii dar nu mari.Ma mancau putin, acum mi-a trecut mancarimea.Mama spune ca e varsat de vant, tata ca e de la ceva de mancare care nu mi-a priit organismului. O sa merg maine la medic.prbl principala este ca Eu am de dat 2 teze. Miercuri la romana si peste o sap la matecrying. Sunt o groaza din scl care au varicela. Vreo 12 -13. E carantina.Ma ingrijoreaza tezele nu altcevacrying.

1 răspuns:
| GeorgiFabia a răspuns:

Hmmm...da si mie mi s-a intamplat tot ce ai descris tu,doar ca la mine bubitele erau in gatul meu (stiu ca pare ciudat, dar chiar asa e).La mine a fost doar un virus mai "interesant", dar la tine s-ar putea sa fie varsat de vant.Insanatosire grabnica!