| Andraaaaaa14 a întrebat:

De fiecare data cand vrea sa las un comentariu la o poza pe twitter îmi cere unername şi password, le scriu şi nu merge. Care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| hinatakaname a răspuns:

Cred ca ai cookies dezactivate (sau nu au permisiune).
Intra la setarile browserului, du-te la cookies (pe undeva pe acolo, in functie de browser) si da pe enable. Ar trebui sa mearga.happy

| Andraaaaaa14 explică (pentru hinatakaname):

Imi spui te rog cum intru la setari browser? Am cautat si nu am gasit.

| hinatakaname a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Ce browser ai?
La Chrome ai trei liniute sub butonul de cancel (x-ul din dreapta sus). Dai click acolo si ar trebui sa ai setari (a 14-a casuta, cred.) Te duci in josul paginii si dai click pe arata setarile avansate (Show advanced settings). Intri la setari de securitate, sau protectia datelor, si dai pe Setari de continut, cred (Content settings) (nu le stiu numele exact in romana). Acolo ai prima sectiune cookies. Da click pe prima optiune (Va trebui, probabil, sa restartezi browserul).

La Firefox iti dau un link, fiindca are imagini: http://support.mozilla.org/......references

Cu Opera nu prea ma descurc, iar IE n-am mai folosit de ani buni.

Sper ca te-am ajutat, cat de cat.