| Street22 a întrebat:

Buna am internet de la romtelecom cu modem Huawei HG655b si am password si vreau sa nu mai am cum fac? daca incerc sa intru cu telefonul pe net nu merge ca-mi cere passord si o scriu si tot nu merge am incercat si cu alt telefon si tot nimicbig grinbig grin asa ca as vrea sa sterg password-ul imi puteti spune cum?

Răspuns Câştigător
| miaumarian a răspuns:

Nu vei putea niciodata sa te conectezi la modem fara sa introduci parola modemului.
Ai grija! Parola de acces a modemului este senzitiva; daca o introduci gresit de mai multe ori modemul iti va bloca automat definitiv accesul de pe telefonul respectiv catre reteaua wirelles...

Ai verificat si instructiunile de folosire din ghidul primit de la modem?

1 răspuns:
| miaumarian a răspuns:

Daca problema persista incearca sa iei legatura cu furnizorul de net la care esti abonat.