| OSimplaFata29 a întrebat:

de la ce magazine pot lua panza pentru pictat? sau se gaseste si pe net de cumparat? va rog frumos sa-mi raspundeti! am mare nevoie! si uleiuri speciale pentru pictura in ulei! va rooogg!

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

La Jysk se gasesc, aceste magazine sunt in fiecare oras mai important.
Aici sunt niste forme foarte interesante, stiu o colega care si-a comandat cateva articole, sunt destul de seriosi:
http://www.complexart.ro
Spor la treaba si mult succes! Daca ai talent, profita de el, pacat sa nu il exploatezi:)

1 răspuns:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Stiu magazinul Hobby, care il gasesti si online.