| StefaniaIoana18 a întrebat:

De la o vreme nu mai am chef de școală nu mai invat mi-e silă să învăț. Adică nu cred ca din cauza ca am un iubit. Dar nu știu ce să fac.

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Eeh to'i trecem prin astfel de perioade mai gre; im mai ne zbatem nu-ţi fă griji stai pe lângă oameni care au discuţii cu mult peste nivelul tău o să te facă să te simţi prost şi o să vezi altfel lucrurile

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu stiu ce varsta ai, dar cred ca scoala ar trebui sa fie pe primul loc la tine. Poate acum te simti plictisita, dar o sa regreti mai tarziu. Eu zic sa lasi baietii sau orice altceva care iti distrage atentia. Concentreaza-te doar pe invatat.
Succes!