| Ramona_1642 a întrebat:

de mult timp ma enerveaza un coleg[care imi era prieten bun inainte]. tot timpul vine la mine sa faca misto.tot timpul ne barfeste pe mine si pe fete. vreau si eu plsss niste replici care sa i le,, trantesc,, atunci cand mai vine la mine

Răspuns Câştigător
| redrosegirl a răspuns:

Te bagi singur in seama sau mi se pare mie?
Taci si mergi!
Inchide gura ca poluezi natura!
Nu vorbesc cu marmote ca tine cand devii om suna-ma!
Taci si sapă.
Hai shhtt.
Vezi ca faci praf.
Tai-o.
Mai musc-o odata.
Cauta-ma in alta parte.
Dispari.
Hai fa pasi.
Parintii tai stiu ca esti aici?
Du-te si spala-te pe dinti.
Cand imi dai ciorapii inapoi?
Iabadaba duu...ia-o in gura si te du.
Tai-o ca s-au furat cam multe.
Tai-o ca-ti trag un sut in fund de o sa-ti scoti chilotii cu patentul.
Pleci sau nu mai stai?
Hai jet!
fa pasi pe covoras
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
Stiu ca nu esti prostul nimanui dar cineva o sa te adopte odata si odata.
Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
Felicitari pentru noua ta prietena, pacat ca nu o place nimeni!
De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.
Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten. Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.
Maica-ta stie ca vorbesti singur?
Mi se pare mie sau miroase a canal?
Daca e spune si intr-o punga ca te ascult mai tarziu!
Ai terminat?
Inchide fermuarul! (asta daca are cativa dinti lipsa, stiu eu pe unu care pateste asta. )
Ce zici, poti sa taci?
Lasa gargara!
Cauti anturaj cu mine?
Hai display!
De cate ori sa trag apa ca sa dispari?
De fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
Te crezi sump dar te cunosc de la reduceri.
Hai canta si la alta masa ca nu am maruntis.
Te descrii ori ce fac
Ba taci acolo ca te dai de gol!
Mi-as fi dorit sa fi tv ca sa te pot inchide.
Cand vorbesti cu mine inchide gura.
Daca stau de vorba cu tine si ma cobor la nivelul tau dau de petrol.
Cum se face ca dintre toti spermatoizi tu ai fost cel mai rapid?
Taca-ti fleanca.
Inchide gura ca intra mustele.
Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.
Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.
Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot.
Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.
Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.
Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.
Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?
As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.
Sunt impresionata, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.
Acum stim de ce unele animale isi manca copiii.
Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.
Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.
Ti-am cerut eu parerea?
Da bine hai pa!
Hai ca iti dau o bere,dar te rog sa taci!
Ai terminat de macanit?
Cand aveam/faceam eu asta tu te incaltai cu fesul. Ziceai ca e ciorap de lana.
Cand fumam eu dinastia ca tine tu erai scrumiera mea.
Liniste ca meditez.
Nu acum, las-o pe maine.
Ai terminat!?
Mai ai mult?
Vezi ca-ti consumi energia.
Ai vreun talent gen: sa taci din gura?
Hai liniste ca ma iriti.
Ai spus si u ceva inteligent pe ziua de astazi.
De ce sa ma leg la cap daca nu ma doare?
Daca vrei sa ai probleme spune-mi ca iti fac.
Stiti Bancu cu Pompierii? :JEET!
Sti bancul cu albina? roiu.
sti bancu cu guma? sterge-o.
Prezenta ta este inutila.
Hai sictir.
Nu inteleg, cum de iti incape limba in gura?

2 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Nu stiu ce varsta are colegul tau, dar baietii obisnuiesc sa tachineze fetele pe care le plac, pana prin clasa a11a sau a12a. Unii nu schimba tactica nici atunci. Ei cred ca asa se fac vazuti de catre fata respectiva si ca in felul asta ea n`o sa`si dea seama de adevaratele lui intentii. De fapt, tocmai asta ii da de golhappy
Totusi, daca nu crezi ca e cazul colegului tau si chiar te deranjeaza comportamentul lui, incearca sa pari neafectata. Zambeste`i si intreaba`l daca asta e tot ce poate, fara sa te enervezi. Apoi intoarce`te la treburile tale si sa nu pari afectata de ceea ce`ti spune. Sau asculta`l pana la capat, apoi zambeste`i frumos si spune, simplu: "jalnic" sau "patetic", dupa care te intorci la treaba ta si nu-l mai bagi in seama. Daca incepe sa te imite, le poti spune fetelor (sau persoanelor cu care esti atunci) ca l`ai dresat. Asta o sa-i mai taie avantul. Succes!

| 1782 a răspuns:

Pierde`te!
Hai sictir!
Evapora`te!