| IoanaMal a întrebat:

De multa vreme am observat ca nu mi se salveaza pozele de pe FACEBOOK, de exemplu pun o poza noua si nimeni nu o poate vedea de cat eu... De ce? sad Pe alt cont de facebook merge dar pe al meu nu se salveaza

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Ai verificat confidențialitatea pozei? Adică, atunci când încarci o fotografie, poți alege --public, prieteni, doar eu --
Posibil să fi ales,, doar eu '' de asta nu îți poate vedea nimeni poza.
Am făcut screenshot pe telefon http://i.imgur.com/dyTouYF.png

1 răspuns:
| IoanaMal explică:

Multumesc mult! happy