| SuperGirl122222222222 a întrebat:

de o saptamana mor de draci,eu ascult muzica numai pe youtube, dar de ceva timp nu se mai incarcasi ca sa ascult o melodie, trebuie sa astept 1 ora.am netul destul de bun,dar nu inteleg de ce nu se incarca,inainte imi mergea foarte bine,nu aveam probleme, oare ce se intampla? ma seaca, dumnezeii masi de net.x-(

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa schimbi browser-ul, cu altul, recomandat mozilla sau chrome, daca ai altul... pai altul nu e bun, astea doua sunt cele mai bune.
Daca nu merge, este o problema de la pc, si in cazul asta cel mai usor, si mai sigur mod este sa reinstalezi windows-ul.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat