| OfataOricare a întrebat:

Am o problema, imi merge greu netul ( in special YouTube-ul ). Am net prin cablu, iar inainte puteam sa pun 5 pagini de muzica sau filme in acelasi timp sa se auda, dar acum se incarca greu si stau o ora sa se incarce un film si 30 minute pentru o melodie. Cine stie care ar putea fi problema? Asta se intampla ce google chrom, pentru ca mai am si Edge unde merge bine youtube-ul.

2 răspunsuri:
| Criss_Antonio_1988 a răspuns:

Reporneşte PC-ul sau deconecteaza-te de la Internet și conectează din ou-oprește cablul adică scoate-l și băgal din nou la loc sau dacă persistă reinstaleza windows-ul sau dacă nu vrei contactează serviciul de Net la Firmă și întreabă

| 1234m a răspuns:

Nu stiu ce este cu calculatorul meu am semnal merg pe un singur broser edge atit nu pot sa descarc broserul crom