| ElaaaaMiha a întrebat:

Buna

de unde fac rost de pampoane pentru majorete?

si cam cat ar costa?

sunt din bucuresti

de unde la pot cumpara?

fundtaaa

Răspuns Câştigător
| Ariia a răspuns:

Buna. nu e nevoie sa le cumperi daca ai 10 minute si chef le poti face chiar tu. Deci eu o sa iti estimez cam la 2 pampoane.
Ini genul ala de plasa in dungi suptire si nu foarte mare. DEci iei una si o tai fasii suptiri. Dupa ce ai taiat toata punga imaprteoin doua si la capat leag-o cu scoci. Sper ca te-am ajutata. A si se mai poate face si din hartie creponata. Daca ti se par prea suptiri pune-i mai multa punga/ hartie Funda?

1 răspuns:
| rebecapascenco a răspuns:

Eu le-am cumparat de la Constanta cand stat acolo intr-o vara, dar am vazut si in Bucuresti pe unde locuiesc eu: Magazinul Bucur Obor.
La mine a costat maxim 38 lei. Sper ca te-am ajutat!