| Andruta a întrebat:

Bunahappy de vreo doua ore de cate ori incerc ca sun pe cineva imi spune robotul ca nu : pentru moment nu aveti posibilitatea initierii unui apel de pe telefonul dvs! de ce puppy dog eyes?

8 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Cred ca telefonul persoanei respective este inchis.
pa, pa.

| CryssCrySta a răspuns:

Poate esti in perioada de gratie sau nu ai credit.

| dorotich a răspuns:

Probabil ca nu mai ai credit thinking

| LexieD a răspuns:

Clar: Nu mai ai credit!

| Andruta explică:

Am credit ca am extraopiunea de cosmote full time laughing decii... azi am facut farse la telefon. si mi-e sa nu-mi fi blocat cineva cartela smug deci ce faaaclaughing?

| Andruta explică:

@ironicman69 nu laughing mi-am luat alta cartela rolling on the floor
tu ai rezolvat smug?

| Albastrita a răspuns:

Nu ai credit straight face

| Bledard a răspuns:

Ai rezolvat problema? mi se intampla aceeasi chestie de vreo 3 ore