| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Bunahappy Deci acum vreo 2 saptamani mi-am comandat o carte numita,, Insemnarile unei pustoaice", si a venit ieri. La scoala in cea mai ramas din pauza de 10 minute, am apucat sa citesc 25 de pagini. Cand am ajuns acasa n-am mai rezistat si n-am putut s-o las din mana pana n-am terminat-o. Cand m-am uitat mai bine pe cotor scria 1, deci am gandesc ca poate fi si partea 2 si 3, nu? Vreau sa stiu de unde le pot achizitioana.

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

De curand a aparut volumul 2 si iti pot spune ca vei gasi cartea la Diverta, in librarii sau pe net.

| Ammy93 a răspuns:

Tot de acolo de unde ai comandata si pe prima. Daca nu cauta la librarie

| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna, a aparut ieri cand ai si pus intrebarea a doua carte din,, insemnarile unei pustoaice", uite site-ul http://milcovul.ro/wp/?p=2584. si mie imi place mult cartea si vreau sa mi-o comand. sper ca te-am ajutat.bye bye.

| FataCuDouaFete a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Dar ieri a aparut doar 2; daca vrei e si 3 dar in engleza si mai dureaza pana il traduc in romana ca de abia au tradus 2.

| FataCuDouaFete a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

O poti cumpara de aici pentru ca mai sus srie volumul 2 chiar daca poza e ca cea din vol. 1: http://www.libris.ro/......12829.html