| anonim_4396 a întrebat:

Deci am citit toate site-urile de pe net cu subiectul``semne ca un baiat te place``laughingAcum am nevoie daca ma puteti ajuta de 10-15 semne pe care le stiti voi ca un baiat te place(si nu linkuri sau copy-paste de pe net), vreau din propria voastra experienta de viata). Va dau fundita.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai sta mai mult ca de obicei in preajma ta
se da la tine
este interesat de tine si de viata ta
se uita placut la tine
iti face favoruri
vorbeste frumos cu tine
nu le mai da atentie celorlalte fete
sper ca ti-am fost de folos!big grin

| monyk a răspuns:

Buna, pai am sa iti spun dupa comportamentul prietenului meu cu care sunt de 2 ani:
- se baga cu tine in seama si iti zambeste
-uneori face pe indiferentul sau/si se da la altele sa te faca geloasa
-glumeste cu tine insa nu te ia la misto, ci te face sa te simti bine si se bucura de compania ta
-sta prin preajma ta si iti face complimente
-cauta pretexte sa se bage in seama si te priveste insistent
-incearca sa afle cat mai multe informatii despre tine
-iti ia apararea cand cineva se ia de tine
-iti face diferite cadouri
-iti ofera sprijinul lui cand ai nevoie
-e alaturi de tine si te sprijina la greu
-face rost de nr tau si te suna/sau id\
-sta mereu langa tine si ba te ia in brate, ba te pupa, sau te ia de mana, diferite gesturi de tandrete
-te inveseleste cand esti trista
-e nervos si se observa gelozia pe el cand esti cu alt baiat
...deci,sunt mai multe semne, pot face o lista foarte numeroasa, insa depinde de baiat, ca fiecare se comporta diferit; unii nu prea se arata.

| teodoram a răspuns:

-vorbeste cu tine din ce in ce mai mult
-iti zambeste
-face rost de id-ul tau
-sta mai mult cu tine decat cu prietenii lui
-te ajuta cand ai nevoie si cand n-ai ca de ex: iti tine ghiozdanul, cartile etc."la scoala laughing "
-incearca sa fie amuzant cu tine

| DDDDDD a răspuns:

Pai...

te priveste mai diferit decat cum priveste celelalte fete

inceaca sa fie mai bun cand esti un in preajma

intr-un fel, are grija de tine

devine gelos sau nervos cand un alt baiat e in preajma ta

e dispus sa te ajute la orice

iti spune lucruri frumoase

pentru a obtie nr tau ar face orice

vb frumos cu tine

stie despre tine multe, sau incearca sa afle cat mai multe

sau chiar te tachineaza intr-un fel.pentru ca nu are curaj sa iti spuna ca te place

Funda?big grin